כל מה שצריך לדעת על ניקיון לאחר מעבר דירה

תוכן עניינים

ישנם מצבים אשר מחייבים מאיתנו לבצע ניקיון מאוד יסודי ואינטנסיבי בהשוואה לניקיון הרגיל שאנחנו מכירים בסופי השבוע. למעשה, מצבים כמו ניקיון לאחר שיפוץ, אחרי אירוע, ניקיון לאחר מעבר דירה וכיוצא בכך, הם מצבים בהם עלינו להוציא את התותחים הכבדים ולבצע ניקיון יסודי, להגיע לכל אותן פינות שבמרבית המקרים לא היינו מגיעים אליהן, ולוודא כי הבית נקי כאילו אנחנו שנייה לפני חג הפסח. אז איך עושים זאת כמו מקצוענים? ובכן, על מנת להבטיח כי המעבר לדירה החדשה שלכם מתבצע על הצד הטוב ביותר, הנה כל מה שתצטרכו לדעת על ניקיון לאחר מעבר דירה:

  • חומרי ניקוי מקצועיים – הטיפ הראשון יהיה לבצע שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים, כאלו המתלווים אל אחוז גבוה של חומרים פעילים שיחטאו את הבית בצורה היסודית ביותר. במילים אחרות – חומרי ניקוי מקצועיים יכולים לעשות את כל ההבדל בין ניקיון סטנדרטי לבין צחצוח אמיתי שעונה על כל הצרכים האפשריים. 
  • התחילו מלמעלה – על מנת לוודא תהליך ניקיון יעיל ואפקטיבי, מוטב להתחיל את הניקוי בתקרה ולרדת למטה יחד עם חלוף הזמן. למעשה, זה אומר להתחיל את הניקיון בגופי התאורה, מדפים, מאווררי תקרה ועוד מגוון רחב של מתקנים נוספים שקרובים לתקרה ועשויים לצבור אבק עם הזמן. למעשה, מומלץ לנקות את אותם האזורים מהסיבה הפשוטה שבדרך כלל לא מנקים אותם, וכדאי להתחיל בהם מהסיבה הפשוטה שבזמן שתנקו אותם, חלק מהלכלוך והאבק יתפזר אל הרצפה. 
  • לא לשכוח את החלונות – מעבר לבית חדש מהווה הזדמנות נהדרת לנקות גם את חלונות הבית. לכן, התאבזרו בחומר ניקוי ייעודי לניקוי חלונות והתחילו בניקיון כל החלונות בבית החדש. כמו כן, מומלץ להקדיש תשומת לב לכל אותם כתמי עובש וטחב שסובבים סביב החלונות, בעיקר במקומות כמו חדר השירותים. 

  • ניקוי הארונות והמגירות – דבר נוסף וחשוב לא פחות יהיה לנקות בצורה יסודית את כל הארונות והמגירות בבית החדש שלכם, בין אם מדובר על ארונות המטבח, המגירות בשירותים, ארונות הבגדים בחדרים השונים וכיוצא בכך. 
  • חיוטי המקלחת, הכיורים והאסלה – עליכם לזכור כי מדובר על אזורים שמיועדים לעובש, שיערות ועוד שורה רחבה של לכלוכים כאלו ואחרים. לכן, מוטב להתייחס גם לאזורים הללו במסגרת ניקיון לאחר מעבר דירה, בעוד כי ההמלצה שלנו תהיה לבצע שימוש בחומרי ניקוי עוצמתיים שיעשו את העבודה בצורה המקצועית והיסודית ביותר. 

עדיין לא התחלתם להתכונן ליום המעבר ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? עדיין לא התאבזרתם בציוד אריזה איכותי שיעניק לכם את האפשרות לעבור את ההובלה על הצד הטוב ביותר? ובכן, הגיע הזמן ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חומרי אריזה GetPacking.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: