סיגריה אלקטרונית מומלצת לגמילה קלה מעישון

תוכן עניינים

סיגריות אלקטרוניות הפכו למוצר צריכה מאוד מבוקש, הן בקרב מעשנים והן בקרב נגמלים מעישון. בהיותנו בוחרים סיגריה אלקטרונית מומלצת, יש כמה קריטריונים ששווה לשים אליהם לב. זאת כיוון שיש לא מעט סוגים, יצרניות ודגמים.

הקריטריון הראשון בבחירה קשור לסוללות הסיגריה. אם אתם מאלה שמעשנים לא מעט, שווה לבחור סיגריה אלקטרונית עם סוללה חזקה, בעלת הספק של בין 500-1500 מילי אמפר לשעה. ככל שהסוללה חזקה ואיכותית יותר, כך מחיר הסיגריה האלקטרונית עולה.

חשוב לדעת שבשונה מסיגריה רגילה, סיגריה אלקטרונית פועלת על אידוי תערובת. לכן, יש צורך בנוזל. את גוף החימום של הסיגריה נהוג לכנות סליל. ברגע שאנו שואפים מהפיה של הסיגריה, הסליל מתחמם. את התנגדות הסלילים מודדים לפי ohm. ככל שההתנגדות של הסלילים גבוהה, צפיפות האדים פוחתת. סיגריה אלקטרונית איכותית היא כזו שמספיק לשאוף שאיפות קטנות, שמייצרות כמות גדולה של אדים.

סיגריה אלקטרונית מומלצת

אילו דגמי סיגריה אלקטרונית מומלצים?

לפני שנציג בפניכם כמה דגמים, חשוב לקחת בחשבון שמדובר במוצר מקורי, שהחומרים ממנו הסיגריה מיוצרת איכותיים, שהיא לא כבדה מדי ואפשר לקחת אותה בקלות ממקום למקום וכמובן לא פחות חשוב, שנוח לעשות בה שימוש. במידה ואתם מעשנים מתחילים, מומלץ לנסות ערכה הנקראית Aspire Favostix. מכשיר אידוי נוח וקל לתפעול המדמה עישון של סיגריה רגילה.

במידה ואתם מעשנים מתקדמים, תוכלו לבחור בסיגריה אלקטרונית מסוג Geekvape max שנחשבת לאחת הסיגריות האלקטרוניות הטובות בעולם. טנק גדול ואיכותי, 2 סוללות חזקות ומקוריות מסוג VTC6, נוזל מילוי בגודל 60ml ומד תצוגה דרכו ניתן לראות את תהליך העבודה בצורה נוחה מאוד.

תוכלו לשאול ולקבל המלצות על סיגריה אלקטרונית מומלצת ושאר מוצרי עישון איכותיים דרך אנשים שאתם מכירים שהתנסו בחוויה, בפורומים או קבוצות פייסבוק מתאימות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: