הפקת אירוע בחצר של הבית – כאב ראש או כיף גדול?

תוכן עניינים

מי שיש לו חצר או גינה גדולות יכול לנצל אותן לארגון אירועים וכך יכול לחסוך לא מעט כסף. גם אם אין בעיה של ממון, הרי שיש הבדל מהותי באופי או סגנון של אירוע שמתקיים באולם או גן אירועים לעומת אירוע שמתקיים בחצר של הבית באווירה חברית, ביתית, חמימה ומשפחתית. מה צריך לשם כך? ציוד שיתאים גם לאירוע עצמו וגם כמובן למספר האורחים שיגיעו. כיום זה כבר די נפוץ ופופולרי לראות אנשים שמדי פעם מארגנים אירוע משפחתי או חברתי בחצר הפרטית של הבית שלהם וללא ספק עם התארגנות נכונה שתתאים לאירוע – אין סיבה שזה לא יצליח, דווקא להיפך. יש משהו נעים ולא מחייב בהגעה לאירוע שמתקיים בגינה של הבית של חברים או מכרים והתחושה של אירוע לא רשמי שאפשר לקחת אותו בקלות היא תחושה נעימה מאד, שלא לומר ממכרת. אז איך עושים את זה הכי נכון?

 

השכרת ציוד לאירוע בחצר

לא בטוח שכל חצר או גינה יכולה להכיל כמה עשרות אנשים או יותר מזה. לשם כך צריך לסדר את הגינה כמו שצריך וללא ספק חייבים את הציוד הדרוש שיהפוך את החצר לפלטפורמה לאירועים – שולחנות וכסאות להשכרה, מקררים או מקפיאים על פי הצורך, אביזרי עיצוב ואווירה, מערכת הגברה למוזיקה או כדי לומר דברים במקרה שמזג האוויר לא מאפשר קיום אירוע כזה תחת כיפת השמיים – הרי שהקמת אוהל מושכר היא הדבר הנכון לעשות. כך החצר הופכת בעצם למקום מקורה שאפשר לשהות בו גם אם חם  ולח מאד וגם אם יורד גשם וקר. אם בעבר היה צורך לבטל או לדחות אירוע בשל תנאי מזג אוויר פחות מתאימים – הרי שכיום עם הציוד המתאים אפשר לקיים את האירוע בגינה בכל מזג אוויר.

היתרון של אירוע בחצר

כאמור – הכל עניין של תחושות ושל מה רוצים שהאורחים באירוע יחושו. כאשר מזמינים לאירוע בחצר של הבית יש בכך משהו בלתי רשמי, נעים ואפילו שובב. אפשר לקיים בחצר של הבית בריתה, בת או בר מצווה ואפילו קבלת פנים של חתונה. כמובן שימי הולדת, אירועים משפחתיים חברתיים או אפילו אירועים עסקיים גם הם אפשרויות לא רעות בכלל. יש משהו נעים ומרגש להגיע לבית שמכירים אבל ללכת לחצר שעברה הסבה וכעת היא מארחת אירוע בצורה מרגשת ומשפחתית. אין ספק שכבר כאן יש נקודת פתיחה לא פחות ממעולה שבעזרתה האורחים כבר יהיו במצב רוח מרומם ונכון להנאה. בין אם מכירים את הבית שבחצר שלו האירוע מתקיים ובין אם מדובר בפעם הראשונה שמגיעים אליו – יש תחושה נעימה של חברות עמוקה ושל הסרת חומות של רשמיות שבדרך כלל מתבקשת באירועים שמתקיימים באולם או בגן אירועים.

 

ההצלחה של אירועים עם ציוד מושכר

אף אחד מעולם לא אמר שעל מנת שאירוע יהיה מוצלח ומהנה הוא חייב להיות מורכב מציוד שבבעלותו של מי שמארגן את האירוע. השכרת ציוד לאירועים קטנים היא הדבר הנכון לעשות בכל מקרה כי היא גם אפשרות נוחה מאד שמפחיתה הרבה מהנטל והטרחה שממילא קיימים כאשר מארגנים אירוע. כאשר מארגן האירוע עסוק ומרוכז אך ורק בנושאים ותכנים שרק הוא יכול להתעסק בהם ומוריד מעצמו את הדאגה לציוד – הוא הרבה יותר פנוי וללא ספק קל לו הרבה יותר להגיע לכדי תוצאות מושלמות בדמות אירוע מוצלח, מהנה וכמובן בלתי נשכח עבור האורחים שלו. והרי זו המטרה כולה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: