סחורה טריה ומגוונת – ירקות ופירות מהחקלאי לצרכן

תוכן עניינים

אין כמעט ישראלי שלא אוכל ביום יום שלו כחלק בלתי נפרד מהתזונה ירקות ופירות. מלפפון בסנדביץ‘ של החביתה, עגבניה בסלט, סלק באנטיפסטי ומרק כתום מפנק בחורף…. אז במקום לבזבז את הזמן, ללכת אחרי העבודה לירקן ולעמוד בתור, אפשר היום להזמין משלוח אונליין ולהנות מהזמנת ירקות ופירות מהחקלאי לצרכן. הסחורה טריה בכל יום, מגוונת ועשירה, המשלוח מגיע ממש מהר וזה כייף גדול להעשיר את התפריט בירקות ופירות טריים.

 

לא רק פרי וירק מהחקלאי לצרכן

משלוחי פירות וירקות חוסכים לנו המון זמן וטרחה, אך אפשר לשדרג את המשלוח עם עוד מגוון רחב של מוצרים שיש אצל החקלאי ממנו בחרתם לרכוש. דבש, טחינה וסילאן, גרנולה, שקדים ואגוזים מכל הסוגים, מיצים טבעיים, פירות יבשים, ממרחים מסוגים שונים כמו פסטו או ממרח עגבניות מיובשות וזו כמובן רשימה חלקית. בכל מעדניה או חקלאי יש מוצרים מעט אחרים אבל בהחלט שווה להתעניין, מסוג הדברים שמשדרגים את המקרר או המזווה.

טיפים חשובים שכדאי לאמץ לרכישת פירות וירקות

  • בחרו מועד שבו מצד אחד לא תתקעו עם סחורה ותיאלצו לזרוק, מצד שני שלא תישארו עם מקרר ריק ממלפפונים.
  • בחרו חקלאי אמין, מקצועי, עם יחד אישי ושירות מנצח.
  • קנו את פירות וירקות העונה, כך תוכלו לגוון את התפריט שלכם, לנסות מתכונים חדשים ולשמור על קניה במחירים יחסית סבירים. יש ירקות ופירות עונתיים שיש רק בתקופה מסוימת כמו תותים בחורף, ארטישוק, אספרגוס ואבטיח.
  • שתפו את השכנים. אם מצאתם ספק או חקלאי מצוין עם סחורה מעולה, שווה להודיע על כך לשכנים שלכם ואולי באופן כזה להוזיל משמעותית את עלויות המשלוח לשכונה שלכם. שווה לנסות, מה יש לכם להפסיק? אין כמו המלצה טובה משכן נחמד.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: