עבודות זכוכית למבנים שאתם חייבים להכיר

תוכן עניינים

כאשר אנחנו עוסקים בתחום הבניה, חידוש מבנים והשיפוצים, חומרי גלם רבים נכנסים ומשתלבים בסוגי עבודות שונות. הפעם בחרנו לשים בפרונט את אחד מחומרי הגלם הכי חשובים בעולם הבניה, השיפוצים והעיצוב – הזכוכית. לשימוש בזכוכית מגוון רחב של יתרונות ביניהם עמידות לאורך שנים רבות, שקיפות המכניסה אור טבעי מבחוץ, חוזק, תחזוקה מינימליסטית ויופי עיצובי, מרשים שקשה להסביר או לתאר במילים. בשורות הבאות נציג בפניכם עבודות זכוכית למבנים ששווה להכיר.

 

החלון שעושה את ההבדל

סקיילייט נחשב לאחד מפתרונות הזכוכית הפופולארים של השנים האחרונות, למעשה, מדובר בחלון גג זכוכית שקוף המאפשר לנו להכניס המון אור לחלל. את הסקיילייט ניתן לתכנן, לייצר ולהתאים בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולמאפייני החלל. הוא מאפשר לנו לנצל באופן מקסימלי את התאורה הטבעית, חוסך בעשרות אחוזים בעלויות החשמל ומוסיף נופך עיצובי לכל מקום.

עבודות זכוכית למבנים – זה לא סתם קיר

קירות מסך עשויים משילוב בין חומר האלומיניום לבין חומר הזכוכית. מדובר בקיר שלא נושא שום דבר וגם את המשקל שלו, הקורות הם אלו שנושאים. מדובר באחד הפתרונות הכי חדשניים בתחום הבניה המביא גם הוא מגוון של יתרונות פרקטיים ועיצוביים גם יחד. הקיר מהווה חזית שלמה, סוג של ”מסך“ חיצוני שלא קשור לשאר המבנה, לכן הוא נקרא קיר מסך זכוכית, הוא מאפשר להכניס לתוך המבנה כמויות אדירות של אור ולמנוע את אפקט החממה הנוצר בפתרונות קירוי אחרים. בנוסף, הוא חוסך בעלויות החשמל, מהווה פתרון בידוד ואיטום מעולים, אינו דורש תהליכי תחזוקה מורכבים ומשדרג את החזות והנראות של המבנה.

 

כמובן שיש עוד מגוון עצום של פתרונות העשויים זכוכית כמו פירי מעלית, מקלחונים דקורטיביים, מעקות זכוכית, מדרגות זכוכית מחיצות אקוסטיות לעסקים, דלתות ועוד.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: