כל מה שחשוב לדעת על אימוץ גור כלבים

תוכן עניינים

מדריך זה נועד לעזור לכם לאמץ גור כלבים. זה יכסה את היסודות של מה שאתה צריך לדעת לפני, במהלך ואחרי תהליך האימוץ.

1) לפני אימוץ גור כלבים, חשוב שתשקול איזה סוג של אורח חיים אתה רוצה עבור חיית המחמד החדשה שלך. האם אתה רוצה שהוא יהיה פעיל או נינוח? האם יש אלרגיות במשפחה שלך? מהם סידורי המגורים שלך? זה יעזור לקבוע את סוג הכלב שיתאים לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

2) כאשר מחפשים חיית מחמד חדשה, חשוב לעשות מחקר על מגדלים ומקלטים באזורכם. אתה יכול לחפש באינטרנט או לשאול חברים ובני משפחה להמלצות. כמו כן, חשוב לא לרכוש ממגדל שמגדל רק כלבים עם הפרעות גנטיות או שאין לו תעודות בריאות.

אם אתם חושבים לאמץ גור כלבים, אז המאמר הזה הוא בשבילכם.

מאמר זה ייתן לכם כמה טיפים כיצד להתכונן לגור החדש ומה לעשות לאחר שתביאו אותו הביתה.

מדריך זה מיועד לאנשים ששוקלים לאמץ גור כלבים. תוכן המדריך מספק מידע על כל הצעדים שיש לנקוט על מנת לאמץ גור כלבים.

שלב 1: החלט אם אתה מוכן לאחריות של בעלות על גור כלבים

שלב 2: גלה אם יש מגבלות גזע כלשהן באזור שלך

שלב 3: נפגש עם מקלט לבעלי חיים ומלא בקשת אימוץ

שלב 4: בקר במקלט החיות המקומי שלך כדי לפגוש גורים פוטנציאליים

שלב 5: המשיך לחפש עד שתמצא את הגור המושלם עבורך!

איזה אוכל מומלץ לגור כלבים

אוכל לכלבים גורים שונה משל כלבים בוגרים, ולכן חשוב לדעת איזה מזון הוא הטוב ביותר עבורם.

גורים צריכים יותר חלבון מאשר כלבים בוגרים, והם צריכים לצרוך יותר קלוריות כי הם עדיין גדלים. הם גם דורשים הרבה סידן עבור העצמות והשיניים שלהם, כמו גם ויטמין D עבור השרירים והעצבים שלהם.

גורים צריכים לאכול תזונה עשירה בחלבון ושומן. הסיבה לכך היא שהם זקוקים לחומרים המזינים הללו להתפתחות השרירים, העור והאיברים שלהם. עלינו גם לוודא שהמזון שאנו מאכילים אותם מכיל כמות מתאימה של סידן, זרחן וויטמין D3.

מזון גורים איכותי יכיל את כל אבות המזון הללו. כמו כן, חשוב לציין שאין להאכיל גורים במזון כלבים בוגרים שכן אין לו את האיזון התזונתי המתאים לקבוצת הגיל שלהם.

גורים צריכים סוג שונה של תזונה מאשר כלב בוגר. הם צריכים יותר חלבון, שומן וקלוריות מאשר כלב בוגר. גם גורים צריכים להאכיל בתדירות גבוהה יותר כדי לענות על צורכיהם לחומרי מזון ואנרגיה.

יש להאכיל גורים שלוש פעמים ביום במזון המתאים לגילם. מזון לגורים זמין בזנים יבשים ורטובים וניתן למצוא אותו ברוב חנויות החיות. הזמן הטוב ביותר להאכיל גור הוא אחרי שהוא התאמן אבל לפני שהוא הולך לישון בלילה.

 

 

באיזה גיל מומלץ לאמץ

גורים צריכים הרבה תשומת לב וטיפול. הם דורשים הרבה זמן וסבלנות מהבעלים שלהם. אימוץ גור כלבים מתאים כאשר אתם מסוגלים לספק לו את כל הזמן שהוא צריך.

עדיף לאמץ גורים כשהם בני 8 שבועות לפחות מכיוון שהם כבר יקבלו את מערכת החיסונים הראשונה שלהם ויהיו בריאים מספיק כדי ללכת איתך הביתה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: