מבט אל על – סקיילייט חדשני

תוכן עניינים

העולם הולך לכיוונים ירוקים, אקולוגים, נקיים, הכל במטרה להתייעל, להפוך את כל תחומי החיים עם דגש על אלה שגורמים לזיהום אוויר ולאלה שפוגעים בסביבה שלנו לידידותיים יותר ותורמים לאיזון סביבתי. למעשה, בעשור האחרון יש המון סוגים של מוצרים ושירותים שתומכים בשינוי הזה בשלל ענפים ותחומים כמו עיצוב, בניה, אדריכלות, מלונאות ותיירות, מכשירי חשמל, רכבים, תעופה, רפואה ועוד. ניתן למנות מוצרים כמו מכונית חשמלית, מכונות לייזר ומדפסות טכנולוגיות, פתרונות מחשוב, סקיילייט וקירות מסך כחלק בלתי נפרד ממהפכה ירוקה שכולנו מצטרפים אליה ונהנים ממגוון יתרונות. הסיבה שבחרנו דווקא בסקיילייט מכל המוצרים שהומצאו במטרה לייעל תהליכים ולהפוך את העולם שלנו לידידותי יותר ונעים יותר היא מכמה סיבות. ראשית מדובר במוצר שנוגע בכמה תחומים: אדריכלות, בניה, עיצוב פנים, איטום, בידוד וחיסכון באנרגיה. שנית משום שיותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות שלו ומכניסים אותו לבתיהם וגם לבתי העסק שלהם. אז השורות הבאות יעסקו בכל מה שקשור למוצר המהפכני שכבש אתה עולם.

 

מה זה בכלל ומה היתרונות שלו?

סקיילייט הוא מוצר ששייך בין השאר לתחום של עבודות גובה בסנפלינג וזאת משום שבמבנים מסוימים מורכב להתקין אותו ויש צורך בעליה לגבהים הדורשים מערכות סנפלינג מורכבות ואנשי מקצוע מהתחום הזה. למעשה, סקיילייט הוא חלון שמיוצר ברוב המקרים משילוב של אלומיניום עם זכוכית או משילוב של זכוכית מסוג טריפלקס ואלומיניום מבודד. ניתן למקם אותו במגוון רחב של מבנים- פרטיים כמו וילות יוקרה, בתים צמודי קרקע, דירות בגורדי שחקים וגם במבנים. ציבוריים כמו בנייני משרדים, גורדי שחקים, חברות, ארגונים, חנויות, סטודיואים וגלריות, מוזיאונים, חדרי כושר, קאנטרי קלאב ועוד. הסקיילייט יכול להיות קטן או גדול, רחב או צר, מותאם לצרכים הספציפיים של כל מבנה ומבנה.

 

יתרונות של סקיילייט חדשני

סקיילייט הוא הרבה אבל הרבה יותר מסתם חלון. סקיילייט הוא מוצר גאוני המאפשר בעצם למקסם את כמות האור שנכנסת אל תוך חללים פנימיים מבחוץ וכך למעשה היתרון האקלוגי שלו בא לידי ביטוי. הרי כולם יודעים כמה כסף עולה חשמל ועד כמה אור מלאכותי פוגע ברמת הפרוקדטיביות שלנו ואפילו על מצב הרוח. התקנה חכמה ומתוכננת של סקיילייט למעשה מאפשרת לנו למקסם את כמות האור שנכנס פנימה מבחוץ ולהפחית את כמות החשמל שאנחנו צורכים במהלך היום. כך למעשה אנחנו חוסכים בחשמל ובאנרגיה, מוזילים עלויות מצד אחד, אך מצד שני גם שומרים על הערך של הרצון לאזן את הסביבה ואת היקום שלנו מבחינת זיהום סביבתי. בנוסף, הוא נחשב לפתרון עיצובי מרשים, המעניק לכל חלל תחושה של חלל יוקרתי ומיוחד.  יתרון נוסף שלו הוא בכך שניתן לפתוח אותו וכך להנות ממשב רוח נקי מבחוץ. הסקיילייט גם משפר את רמת הבידוד והאיטום של כל מבנה, מונע חדירה של מים ומגן על התקרה מפני גשם ורוחות. קל מאוד לנקות ולתחזק אותו, כך שהוא נשמר לאורך שנים רבות.

 

 

לסיכום, ניתן לבחור בסוג הסקיילייט המתאים לכם מבין דגמים רבים ולהתאים אותו בהתאמה מושלמת לצרכי המבנה כמו הסגנון העיצובי, סוג המבנה, הגודל המתאים לכם וגם להתחשב כמובן בתקציב. מדובר באחד הפתרונות היותר מתקדמים של השנים האחרונות ואנו רואים עלייה בבחירתו בקרב אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים. מכיון ויש לא מעט חברות המספקות את השירות של תכנון והתקנה של סקיילייט ושאר פתרונות מהסוג הזה, חשוב שהתכנון יתבצע בקפידה רבה על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום. לבחירת חומרי הגלם מהם הסקיילייט עשוי חשיבות רבה ולכן זה צריך להיות מוצר איכותי ועמיד.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: