סוכן שחקנים ותרומתו לקידום הקריירה שלכם   

תוכן עניינים

כאשר מנתחים את סיכויי ההצלחה של שחקן כדורסל צעיר להתמיד ברמה הגבוהה לאורך זמן, מדברים לרוב על הכישרון שלו, על כושרו הגופני, על החוסן המנטלי שלו ודומיהם. כולם חשובים, ללא ספק, אבל מאחורי הקלעים נמצא האדם בעל המשמעות הגבוהה ביותר להצלחת השחקן, מלבד השחקן עצמו, ואנחנו מדברים על סוכן שחקנים מקצועי.

 

לא האם – אלא מי!

עד לפני עשור או שניים, שחקני כדורסל צעירים רבים התלבטו האם כדאי להם להתקשר עם סוכן שחקנים כדי לקדם את הקריירה שלהם. כיום הדברים שונים לחלוטין וכל שחקן בגיל הנוער כבר מבין שאין בכלל מה להתלבט בעניין הזה, אלא רק בכל הקשור לסוכן עימו מתקשרים. כל העובדות מראות כי מי שמתקשר עם סוכן איכותי, כזה שמכיר את ענף הכדורסל על בוריו ומחזיק בקשרים ענפים, משפר את סיכוייו להשתלב באחת מליגות הכדורסל המקצועניות בישראל.

באילו היבטים יתרום לכם סוכן שחקנים?

סוכן שחקנים מקצועי ובעל מוניטין יכול לתרום לכם במגוון רחב של אלמנטים ונושאים. שלושה מהם בולטים מעל כולם:

  • התאמת קבוצה – שימו לב שכתבנו "התאמה" ולא "מציאה". כי למצוא קבוצה זה לא כזה מסובך (בהנחה שיש לכם את הכישרון הנדרש), אבל למצוא קבוצה מתאימה, כזו שבה היתרונות שלכם יבואו לידי ביטוי, וכזו שתיתן לכם במה אמיתית לאורך זמן, זה כבר עניין מסובך שרק סוכנים מקצועיים מצליחים להשיג.
  • ניהול משא ומתן וחתימה על חוזה – אין שחקן שלא נהנה לשחק כדורסל, אך עדיין מדובר בפרנסה לכל דבר ועניין. סוכן טוב הוא כזה שמסוגל למקסם את תנאי השכר שלכם בפרט והחוזה בכלל, ולהבטיח את עתידכם המקצועי והכלכלי גם יחד.
  • ניהול משברים – כדורסל הוא עסק נזיל. היום אתם בעננים, מחר עמוק באדמה. סוכן השחקנים נמצא שם בשבילכם גם ברגעים הקשים – פציעות, משברים מקצועיים, בעיות תשלום מצד הקבוצה ועוד. זהו היבט חשוב מאוד שאסור לזלזל בו.

 

חפשו סוכן אשר מקושר לסוכנות ותיקה ובעלת מוניטין, והסיכויים שלכם לקריירה מקצוענית בענף הכדורסל ישתפרו פלאים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: