כל מה שצריך וכדאי לדעת על סיור וירטואלי

תוכן עניינים

בפוסט הבא ננסה מכם לנסות ולהפעיל את הדמיון. כן הדמיון הוא אלמנט נפלא שיכול להביא אותנו למקומות מדהימים ולרוב אנחנו לא כל כך מתאמצים בכדי להשתמש בו. אז תנסו בעצם לדמיין לעצמם שאתם יכולים להיות כמעט בכל מקום שאתם חולמים עליו אבל מבלי להתאמץ. פשוט לעצום את העיניים ולהיות שם. אתם יכולים לבקר במגדל אייפל בפריז מהדירה התל אביבית שלכם, לצלול במצולות של איי המלדיביים מבלי לזוז מהסלון או אפילו לבקר בטאג‘ מאהל בלי כל מאמץ. אז מסתבר שהתהליך הדמיוני הזה לא כל כך רחוק מהמציאות ובאמצעות סיור וירטואלי המבוסס על מציאות מדומה, זה בהחלט אפשרי.

 

מהו סיור וירטואלי?

סיור וירטואלי משלב מספר תמונות בטכנולוגיית סטילס שאותן צילם צלם צלם, אבל מנקודת תצפית ספציפית. הצלם בעצם מסובב את המצלמה שלו וגם את העדשה מסביב לאותה נקודה שנקראית גם נקודת קטרי. מדובר למעשה בנקודה הכי מדוייקת שנקראית קטרי והיא נמצאית בחלק האחורי של העדשה מצלמה ביחד עם מרכוז האור. משקפי vr הם אלה שמאפשרים למעשה להיות חלק מהסיור הוירטואלי ומדובר בטכנולוגיה חדשנית בפני עצמה.

היתרונות והמטרות של הסיור

ככל שהזמן עובר, ניתן לעשות בטכנולוגיה הזו עוד ועוד שימושים. מומחים ובעלי מקצוע משלל תחומים מבינים את הפוטנציאל האדיר שקיים בטכנולוגיה הזו למטרות רבות כמו שיווק ופרסום, גיוס השקעות, עזרה לזולת, טיפול ועוד. הסיור מייצר חוויה ייחודית ומגניבה במיוחד ומאפשר לנו לנוע במרחב. תוכלו להיות בלחיצת כפתור במקומות שאפילו לא חלמתם להיות בהם. יש כמה תחומים מרכזיים בהם עושים שימוש בטכנולוגיה הזו של סיור וירטואלי.

  • עולם התיירות פורס כנפיים – כמו שכבר אמרנו שאתם יכולים לדמיין את עצמכם במגדל אייפל או בטאג‘ מאהל, אז למעשה זה לא נגמר רק שם. אתם יכולים גם לעשות סיור וירטואלי לפני שאתם מחליטים האם שווה לכם לטוס לעיר מסויימת, על ידי סיור ברחובות העיר, להתלבט בין כמה בתי מלון ולקיים סיור בחדרים השונים שיש באותו בית מלון ואפילו לבקר במוזיאונים, גלריות ומסעדות. זו ההזדמנות שלכם לחוות את החופשה הבאה שלכם עוד לפני שאתם מגיעים למקום. יש יאמרו שיש לשיטה הזו יתרונות אבל גם לא מעט חסרונות, שכן אנחנו יודעים לקראת מה אנחנו באים, אבל כמובן שלא חייבים לכסות את כל הסיורים באזור, אלא רק את הדברים שבאמת חשוב לכם לדעת ולהיות מודעים אליהם. למשל, אם אתם נוסעים לחופשה עם כל הילדים ומדובר בהוצאה מאוד גדולה של כסף, חופשות שלרוב מסתכמות בכמה אלפי שקלים אפילו עשרות אלפי שקלים, שווה לבדוק שהמלון באמת תואם את הצרכים שלכם, שיש בו אטרקציות ופעילויות לילדים לפני שאתם משלמים באופן סופי.
  • יותר קל ללמוד עם סיורים וירטואלים – אם כבר נגמרו חלפו להם הימים בהם ילדים ובני נוער היו מסתכלים וקוראים באנציקלופדיות כדי לאסוף חומרים ולהכין עבודות לבית הספר, היום כדי לקבל מידע, כולם מסתכלים בגוגל, קוראים מידע ואפילו צופים בסרטונים. אז היום לאט לאט גם הסיורים הוירטואלים נכנסים לתמונה וילדים בכל הגילאים יכולים להיחשף למידע חיוני וחשוב בתחומים שונים כמו היסטוריה, מדע, פיזיקה, גיאוגרפיה ועוד באמצעות vr לילדים.
  • נדל“ן – אם אתם מתכוונים לרכוש דירה או בית, לפני שאתם מגיעים למקום ומקבלים החלטה לכאן או לכאן, תוכלו לחסוך זמן ולבקר בנכס באמצעות סיורים וירטואלים. תוכלו לראות דרך הסיור האם המקום מספיק גדול, האם הנכס מחולק לפי הצרכים שלכם וכך להתרשם בצורה הכי מדוייקת שיש.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: