חדשנות בבנייה 2021: חיפוי קיר חיצוני

תוכן עניינים

עולם הבנייה מתקדם בצעדי ענק ומביא איתו מגוון של פתרונות בתחומים שונים כמו שימוש בחומרי גלם ידידותיים לסביבה, בנייה ירוקה לפי תווי תקן במטרה לנצל באופן האופטימלי את משאבי הטבע, לחסוך באנרגיה ולצמצם את נזקי זיהום האוויר לצד פתרונות יצירתיים מתחום הבידוד, האיטום ואפילו הצבע. הפעם בחרנו לספר לכם על חיפוי קיר חיצוני שהופך יותר ויותר פופולארי בעשור האחרון כחלק מהרצון והניסיון לבנות פרויקטים חדשניים, מתקדמים מבחינה טכנולוגית ומרשימים כאחד. חיפויים אלו זכו לשם קירות מסך זכוכית.

חיפוי קיר חיצוני

מה זה בעצם ומה היתרונות של חיפוי קיר חיצוני?

קיר מסך זכוכית הוא פתרון חדשני שנכנס מאוד חזק לתחום הבנייה והיזמות. אנו רואים קירות אלה בגורדי שחקים, בנייני מגורים ומבנים שונים כמו קניונים, מרכזי קניות, בתי חולים ועוד. במקום לצפות את הקיר בבטון ומלט או לשלב בחלק החיצוני שלו אבנים, מחפים אותו בקירות ללא מרכיבים קונסטרוקטיביים העשויים משילוב בין חומר האלומיניום לזכוכית. הקיר עוטף את הבניין מבחוץ ויוצר הפרדה ברורה ומלאה בין החוץ לבין הפנים של המבנה. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של קירות מסך:

  • אור טבעי וחיסכון באנרגיה – קירות המסך מסייעים למקסם את האנרגיה הטבעית שנוצרת מקרני השמש וכך חודר לבניין אור שנחשב לבריא יותר, נעים יותר ומאפשר לחסוך בחשמל ולהטיב עם הסביבה שלנו.
  • עיצוב מודרני- קירות המסך יוצרים מראה הרמוני, אחיד ומאוד יוקרתי למבנה.
  • איטום ובידוד – קירות מסך תומך במערכות האיטום והבידוד של הפרויקט, מאפשרים להפחית את השימוש במזגנים ובפתרונות חימום ושומרים על טמפרטורה נעימה ומאוזנת לאורך כל השנה.

השוק מציג סוגים שונים קירות מסך. חשוב לבחור חברה מקצועית המתמחה בנושא שתדע להתאים עבור המבנה והתוכנית האדריכלית את קירות המסך האולטימטיביים. לכן, כאשר אתם חושבים על שיפוץ בית, כדאי לחשוב על חיפוי קיר חיצוני, כלומר – קיר מסך זכוכית.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: