חנות דיגיטלית

תוכן עניינים

בזכות רשת האינטרנט הרבה יותר בעלי עסקים יכולים כיום להציע את המוצרים או השירותים שלהם למכירה, בין אם דרך משלוח ובין אם על ידי איסוף עצמי של הלקוח. מי שהיה עד כה נמנע מקנייה של פריט זה או אחר בשל חנות פיזית שממוקמת הרחק ממקום המגורים שלו כבר לא מתמודד עם הקושי הזה, שכן הוא יכול לגלוש לאתר המכר של החנות ולהזמין את כל מה שהוא רוצה. אין ספק שיש בכך הרבה מאד הקלה הן ללקוחות שלא צריכים לנסוע למקומות רחוקים שלא נוח להגיע אליהם והן לבעלי העסקים שיכולים למכור להרבה יותר לקוחות או מתעניינים. מה שחשוב כעת זה שיהיה אתר אינטרנט שהוא חנות דיגיטלית ושהמוצרים בו יופיעו בצורה ברורה, נוחה להתמצאות וכמובן מקצועית. חשוב מאד לעבוד עם אנשי מקצוע מהתחום של אתרי אינטרנט וצילום, מה שיבטיח אתר מקצועי שימשוך אליו לקוחות וגולשים.

 

איך צריך להיראות אתר אינטרנט שהוא חנות דיגיטלית?

כאמור, על מנת למשוך לקוחות ולגרום לגולשים לבצע רגישה מקוונת יש חשיבות לדרך שבה האתר יהיה מעוצב ואיך הוא ייראה מבחינת הגולשים. המוצרים צריכים להיות ממוינים לפי קטגוריות ברורות ונוחות להתמצאות והתמונות שלהם חייבות להופיע בצורה ברורה. התמונות עצמן חייבות להיות מצולמות על ידי צלם מקצועי שמכיר פקשוטים ויידע איך הכי נכון לצלם כל מוצר כך שיהיה ברור לגולש על מה הוא מסתכל. באופן כללי הגלישה באתר שהוא חנות חייבת להיות נוחה, קלה וידידותית למשתמש, שכן אם זה לא יהיה המצב הרי שהגולשים יעזבו את האתר ולא ינסו להתאמץ ולבצע קנייה. ככל שהקנייה תהיה פשוטה יותר והחוויה של הגולש תהיה חיובית יותר – כך גדל הסיכוי שהוא אכן יבלה זמן רב בהתרשמות מהמוצרים ובסופו של דבר אכן יבצע רכישה.

 

 

אתר שהוא חנות מקוונת חייב להיות מנוהל על ידי אנשי מקצוע בלבד!

חשוב מאד שלא לנסות לקצר תהליכים או לבנות אתר באופן עצמאי. יש חשיבות גבוהה מאד למראה של האתר ולדרך שבה הגולשים והלקוחות מתמצאים בו ולכן חשוב שבתהליך יהיו מעורבים אנשי מקצוע. כיום לא די בצילומי מוצרים שמבוצעים עם הטלפון הנייד החכם וחשוב מאד שגם התמונות תהיינה ברמה גבוהה על מנת שהגולשים יוכלו להתרשם מהמוצרים בצורה נוחה וכך לקבל את ההחלטה מה הם קונים ומה חשוב להם למצוא. בדרך זו יהיה הרבה יותר קל לעקוב אחרי הכניסות לאתר וגם לדעת שהגולשים חווים חוויית שירות חיובית. עם הזמן אכן ההשקעה תצדיק את עצמה בדמות רכישות מרובות שהגולשים והלקוחות יבצעו ולאחר פרק זמן כזה או אחר הם גם יחזרו לבצע קניות חוזרות. זה היתרון של עבודה עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום ויידעו איך לבנות את אתר החנות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: