הילדים משתעממים בבידוד? נסו משחקים ללימוד אנגלית

תוכן עניינים

כולנו נמצאים באחת התקופות המאתגרות שידעה האנושות. יש בית ספר אין בית ספר, סגרים, אין חוגים, אין פעילויות, אין ג‘ימבורי, אין להגיע לחברים הביתה ורבות הן המשפחות שבוחרות להמעיט ביציאה מן הבית, הכל במטרה להישמר מהנגיף ולאפשר לכולנו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. אז אפשר להסתכל על הלימונים ולהחמיץ פנים ואפשר גם לעשות מהם איך לא – לימונדה. איך עושים לימונדה? דרך אחת לעשות זאת היא באמצעות משחקים ללימוד אנגלית.

משחקים ללימוד אנגלית – לומדים בכיף

זו יכולה להיות תקופה נפלאה בה אנו יכולים ללמד את הילדים שלנו קצת דברים חדשים או לחזק את הקיים. אין ספק כי לימוד אנגלית לילדים הוא משהו שכולנו יכולים לעשות בתקופה זו בין אם אנחנו נמצאים בזמן סגר אז כולנו בבית ובין אם יש גן או בית ספר ואנו מחפשים מה לעשות עם הילדים בבית בשעות אחר הצהריים. יש כל מיני דרכים ללמד את הילדים בבית אנגלית כמו למשל באמצעות משחקי קופסא מותאמי גיל, דפי עבודה באנגלית, משחקי אייפד באנגלית, דפי צביעה, שירים, סיפורים ועוד.

טיפים חשובים ללימוד ומשחק בבית

הטיפ הראשון ואולי החשוב ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם הוא להתאים את המשחק או שיטת הלימוד לגיל של הילד. במידה ומדובר בפעוטות, שלבו בלימוד שירים, צבעים, חיות, כלי נגינה, כלי תחבורה ודברים נוספים אליהם הילדים מתחברים בגילאי 0-4. אם הילדים קצת יותר גדולים תוכלו לשלב כל מיני משחקי קופסא באנגלית ודפי למידה כמו למשל משחק הזיכרון, מעבר על אותיות מקווקות של ה- ABC, התאמת הפכים, התאמות של צבע לפרי ועוד. יש המון דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן ללמד את הילדים בבית כמו למשל להכין להם תיאטרון בובות, ללמד אותם על פירות וירקות תוך כדי הכנת הסעודה ואפילו תוך כדי ניקיון וסידור הבית.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: