מוצרי עישון חדשניים שלא תצליחו לעמוד בפניהם

תוכן עניינים

אם מסתכלים על התפתחות של תחום מוצרי עישון בעשור האחרון אפשר להגיד שההתקדמות הטכנולוגית לא פסחה גם על התחום הזה. את הסיגריות הישנות והלא בריאות כלל וכלל מחליפים מוצרי עישון חדישים כמו סיגריות אלקטרוניות ומוצרי טבק איכותיים שנחשבים להרבה יותר נעימים ונוחים לעישון אך גם מעבר לכך, מסתבר שחלקם אך מזיקים פחות לבריאות ואולי, כך על פי מחקרים, אפילו יעזרו לכם להפסיק לעשן בהדרגה. הנה כמה ממוצרי העישון ששווה לכם להכיר.

 

מוצרי עישון חדשים – המוצר שיעשה לכם סדר בגלגול

עם התייקרות ההדרגתית של הסיגריות לפני כשני עשורים חלה עליה דרמתית בהיקף רכישת הטבק לגלגול. יותר ויותר חברות פתחו מוצרי טבק ומוצרים משלימים כמו ניירות גלגול חדשים, מגשים לגלגול טבק באופן נוח ואפילו הטבק עצמו שודרג על ידי מספר חברות שהוציאו טבק אורגני נטול ניקוטין. מגש גלגול למשל הוא אחד המוצרים הטובים ביותר שקיימים עבור אנשים שזה עתה החלו לגלגל טבק ונטשו את הסיגריות. לעיתים בגלגולים הראשונים של הטבק הסיגריה שאתם מכינים לא יוצאת מושלמת ואחרי כמה שאיפות היא מתפרקת לכם בידיים. באמצעות משטח הגלגול המכונה גם רואו תוכלו להכין סיגריה מדוייקת שאותה תוכלו לעשן בצורה נוחה.

מוצרים מפתיעים נוספים

מוצרים נוספים שכבשו את המעשנים והחליפו אצלם את מקומם של הסיגריות אצלם הם למשל הוופורייזר. הוופורייזר נכנס לחיינו בסערה ואנו רואים יותר ויותר מעשנים נוטשים את הסיגריות עבורו לאור הנוחות שלו אך בעיקר לאור העובדה שהוא פחות מפריע לסביבה ולסובבים אותנו בעת העישון. במקום לעשן, השימוש בוופורייזר מאפשר לנו לאדות צמחי מרפא שונים. את עשן הסיגריות מחליף עשן נעים בניחוחות שונים ואפשר לעשן אותו בקרבת אנשים מבלי שזה יפריע להם. מוצר נוסף הוא סיגריה אלקטרונית חד פעמית שמתאים לאירועים או לאנשים שנחשבים למעשנים חברתיים ורוצים לעשן בבר עם חברים, בחתונה או במהלך הסופ״ש עם חברים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: