לא חייבים להאמין בזה! טיפול בפרחי באך לילדים ומבוגרים

תוכן עניינים

רוב השיטות הטיפוליות בין אם אנחנו מתייחסים לתרופות, טיפולים קונבנציונליים ובין אם לטיפולים מעולם הרפואה המשלימה מתייחסים למחלה עצמה ולסימפטומים שמלווים אותה אך לא למה שנמצא מאחוריהם. לעומת זאת, טיפול בפרחי באך המבוסס על תכונות של 38 תמציות פרחים מתייחסות לתכונות ולדפוסי האישיות שקיימים אצל כל מטופל והתקבעו אצלו עם השנים. התמציות משפיעות על הנפש וברגע שהנפש מושפעת ומתאזנת, גם הגוף הפיזי משתנה בהתאם. טיפול בפרחי באך מתייחס למגוון רחב של מצבים הקשורים לאופי שלנו כמו למשל מחשבות טורדניות, חרדות, דיכאון, פסימיות יתר, ביקורתיות יתר, קשיי הסתגלות, דאגנות יתר ועוד. טיפול בפרחי באך בעצם מאזן את מה שנקרא דיסהרמוניה רגשית על ידי עבודה אנרגתית.

 

טיפול בפרחי באך – מאיפה הכל התחיל?

מי שהמציא את שיטת צמחי בך הזו היה ד“ר באך שהיה רופא פנימאי שהבחין כי אנשים עם דפוסי אופי מסוימים ודפוסי מחשבה דומים סובלים מווירוסים ומחלות זהים. באך הסיק כי הסיבות למחלה או מצב רפואי מסוים קשורים לנפש ולכן יש לטפל בשורש הבעיה ולא בסימפטום. כאמור, מדובר ב-38 תמציות מפרחים שמשפיעות על הנפש. על פי ד“ר באך למים יש זיכרון לאיכויות חומרים שמכניסים לתוכם ולכן הוא היה אוסף את הטל מהפרחים ממש מוקדם בבוקר – התמצית הראשונה. היום מפיקים את התמציות הללו מחימום של הפרחים תחת מים או תחת השמש באזורי מעיינות. באך הבין כי קיימת הקבלה בין מי הטל לבין התכונות והרגשות של בני האדם ולכן באופן אנרגתי נוצר איזון. האיזון הזה מכונה התדר האנרגתי.

איך זה עובד?

לאחר תשאול שמתבצע על ידי נטורופות או אדם שהוכשר לעבוד עם תמציות פרחי באך המטפל מתאים פורמולה ספיציפית ואישית עבור המטופל שלו. המטופל אמור ליטול את הפורמולה במינונים קבועיםבין 2-4 פעמים ביום מתחת ללשון.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: