פתרונות הצללה חדשניים ששווה לכם להכיר

תוכן עניינים

בין אם יש לכם מרפסת שלא מנוצלת כראוי ובין אם שטח פתוח כמו גינה או חצר ואתם מחפשים פתרון הצללה ייחודי שמצד אחד יאפשר לכם למקסם את מזג האוויר הים תיכוני ששורר אצלנו רוב ימות השנה בישיבה מהנה בחוץ, ומצד שני יוסיף נדבך מהותי לעיצוב ביתכם, פרגולה היא ללא ספק הפתרון המושלם עבורכם. אם בעבר היינו צריכים להוציא כל מיני אישורים והיתרי בניה בכדי להקים פרגולה, היום פני הדברים השתנו לחלוטין ורוב פתרונות ההצללה הקיימים לא מצריכים אישורים כאלה. הנה כמה מפתרונות ההצללה שאתם חייבים להכיר.

 

הפרגולות- פתרונות הצללה קלים להרכבה ופשוטים לתחזוקה

פרגולות אלומיניום בצפון ובמרכז הן פתרון הצללה מרהיב שמתאים גם למרפסות וגם לאזורים פתוחים. בשונה מפרגולות עץ הנתמכות על ידי עמודים, עם פרגולת אלומיניום ניתן לייצר בהתאמה אישית פרגולה תלויה הזקוקה להישענות על ידי קיר אחד בלבד או על ידי שני עמודים. כך למעשה אנו יכולים לנצל את המרחב הקיים ולא לחסום את הנוף עם כל מיני עמודים. מדובר בפרגולה עשויה מחומר איכותי, חזק, עמיד שאינו דורש שום תחזוקה. לפרגולות מהסוג הזה ניתן גם לשלב מנגנון חשמלי כך שאנו יכולים לשלוט בכמות האור בצורה קלה ונוחה.

סוכך זרועות חשמלי למרפסת

מדובר באופציה חדשנית ומצוינת למרפסות. הסוכן מורכב מזרועות העשויות גם כן מחומר האלומיניום והוא מכוסה בבד מיוחד ומצויד במגנון גלילה הפועל על חשמל. המנוע החשמלי הופך את הפעולה לפשוטה ומהירה יותר, ניתן לפתוח או לסגור אותו בהתאם למזג האוויר וההעדפות האישיות שלנו בעזרת שלט רחוק או מתג, ממש כמו תריס חשמלי. בעונת החורף עלינו לשמור על הסוכך מקופל משום שרוחות חזקות יכולות לפגוע בו.

 

ניתן לפנות לחברה מקצועית המתמחה במתן פתרונות הצללה חדשניים ולבחור את הפרגולה או הסוכך שמתאים לכם בהתאמה אישית.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: