חופשה זולה בישראל – האם זה אפשרי?

תוכן עניינים

יוקר המחיה מהדהד בחשבון הבנק של כולנו או לפחות של רובנו. ההכנסה נשארת דומה או זהה חודש בחודשו, וההוצאות גדלות, כבדות…. ועדיין. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לוותר על החופשות שלו. בין אם מדובר בחופשה השנתית של כל המשפחה באוגוסט, בין אם זו גיחה קצרה ללילה או שניים ובין אם חופשה רומנטית עם בן או בת הזוג, חופשה זולה בישראל בהחלט אפשרית. אז הנה כל הטיפים שיעזרו לכם להוזיל את החופשה הבאה שלכם.

 

טיפ מספר 1 – הזמינו כמה שיותר זמן מראש

בדרך כלל, שמדובר בחופשות, ככל שנקדים ונזמין את החופשה יותר זמן מראש, ככה המחיר של החופשה, בין אם מדובר בחופשה בצימר, במלון, עם או ללא טיסת פנים ארצית לאילת, יהיה זול יותר. לכן, אם אתם יודעים שאתם חייבים חופש או אוהבים לצאת לחופש בתקופות מסוימות, שווה להזמין את החופשה כמה שיותר זמן מראש. באתר ytel.co.il תוכלו לקבל מידע נוסף על חופשות, מלונות מומלצים ועוד.

 

טיפ מספר 2 – הצטרפו לקבוצות רלוונטיות בפייסבוק

כדי להוזיל את מחיר החופשה שלכם, תוכלו לעקוב אחרי או להצטרף לכל מיני קבוצות בתחום הזה של חופשות כמו למשל ”חופשות סודיות בזול“, ”מוכרים חופש“ וכדומה. לפעמים אנשים צריכים לבטל חופשה ברגע האחרון בשל כל מיני אילוצים ולמעשה זו ההזדמנות שלנו להוזיל משמעותית את מחיר החופשה.  החיסרון בשיטה זו הוא שאנחנו בדרך כלל נצטרך לחכות לרגע האחרון ולקוות שתהיה חופשה במחיר שמתאים לנו כמובן.

 

טיפ מספר 3 – מבצעים וחבילות נופש לחופשה זולה בישראל

עוד משהו שיכול לגמרי לעזור לכם לחסוך בעלויות ועדיין להנות מחופשה מפנקת, כייפית ומרגשת זה לסגור חבילת נופש. חבילת נופש בעצם כוללת בתוכה את הכל ואז אנחנו יכולים להוזיל את העלות. אפשר לסגור חבילות נופש מכל מיני סוגים, גם בארץ וגם בחו“ל.

 

 

טיפ מספר 4 – תיסעו עם כמה משפחות

לפעמים אפשר לגבש כמה משפחות של חברים או של המשפחה המורחבת שלכם ואז לסגור מתחם של צימרים או כמה חדרים במלון ואז לקבל הנחה משמעותית.

 

טיפ מספר 5 – גלמפינג

מדובר בסוג של טרנד שכבש את העולם כולו. בחופשת גלמפינג אתם נהנים מסוג של אוהל אבל משודרג. חופשה בטבע שפשוט תוכלו להנות בה מבלי לשלם סכומי עתק. יש כל מיני רמות של גלמפינג, החל מגלמפינג בסיסי ועד גלמפינג יוקרתי. יש גלמפינג עם מיזוג, עם אוורור, מזרנים, אופציה להקים מדורה ליד כדי שתוכלו לבשל את האוכל של עצמכם, כלי בישול ועוד.

 

לסיכום, היום בהחלט ניתן להוזיל עלויות בהקשר של חופשה זוגית, משפחתית, עם או ללא הילדים, רק צריך קצת לחקור, להשוות ולהחליט מראש על תקציב שמתאים לכם כמובן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: