פחות שמש ופחות אבק – איך להפיק אירועים בטבע?

תוכן עניינים

לאחרונה אנו רואים עליה ניכרת בכמות האירועים שאנשים מפיקים בטבע. במקום להיות תלויים באולם או גן אירועים שלרוב מכתיבים לנו את אופי האירוע, אירועים בטבע מאפשרים לנו להפעיל את היצירתיות והדמיון, להכניס את הטאצ‘ האישי שלנו ונחשבים להרבה יותר מגניבים, כייפים ויוצאי דופן בהשוואה לאירועים אליהם אנו רגילים ללכת. כל אירוע יכול להפוך לאירוע טבע בין אם זו חתונה בחווה, מסיבת יום הולדת בגינה, אירוע עסקי בפארק או יום גיבוש בחוף הים. יחד עם זאת ולמרות היתרונות הרבים של אירועים מהסוג הזה, אי אפשר להתעלם מהחסרונות של השטח הפתוח וכל שנותר לנו הוא פשוט לבוא מוכנים.

 

כל המוצרים שאתם חייבים לדאוג להם בכל אירגון של אירועים בטבע

  • מקפיא להשכרה – חברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים יאפשר לכם להשכיר מקפיאים ומקררים להשכרה. בתוכם תוכלו לצייד את כל המוצרים שדרושים קירור בין אם זה אלכוהול שצריך קירור, אוכל שצריך קירור עד שמבשלים אותו, ארטיקים שיחולקו במהלך האירוע ועוד…
  • אוהל ופתרונות הצללה – בין אם אירוע הטבע שלכם מופק בעונת מעבר כמו הסתו או האביב ובין אם בעונת הקיץ, מומלץ לצייד את האורחים שלכם וגם את עצמכם בפתרונות הצללה. היום יש מגוון של פתרונות הצללה מעולים שעמידים לקרני ה- UV כמו אוהלי הצללה מיוחדים, רשתות הצללה ועוד.
  • נוחות מקסימלית – מכיון וכסאות, כורסאות יוקרתיות הם משהו שאין בטבע באופן טבעי, שווה לאבזר את השטח עם פתרונות יצירתיים כמו פינות זולה, ספות אלטרנטיביות, פופים, שולחנות וכסאות בר וכדומה…
  • חממו או קררו לפי הצורך – ניתן להוסיף גם מאווררים או פטריות חימום בהתאם לעונה בשנה.

לסיכום, אירוע טבע יכול להיות חוויה של ממש גם בהיבט העיצובי והאווירתי, גם בהיבט הקולינרי, כל מה שצריך זה לדאוג למוצרים והאביזרים הקטנים האלה שעושים את ההבדל. תמיד תוכלו להיעזר בחברה מתחום השכרת ציוד לאירועים קטנים ולהוריד מכם חלק מכאב הראש שבאירגון אירוע בטבע.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: