צריכים שירותי הובלת פריט בודד? הנה כמה דברים שחשוב שתדעו! 

תוכן עניינים

במהלך מעבר דירה, תמיד נרצה לוודא שהכל נערך נכון – כך שנוכל כמה שיותר מהר ליהנות מהדירה החדשה שלנו, וכמובן להיות בטוחים כי הכל בוצע נכון לאורך כל הדרך. אמנם, לא מעט פעמים נצטרך גם שירותי הובלת פריט בודד, וגם כאן חשוב מאוד לדעת איך לבחור נכון וכמובן, לדעת מראש כמה הובלות כאלו יכולות לעלות מלכתחילה. ובכן – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בכתבה זו, המומחים שלנו יסבירו לכם כל מה שצריך לדעת על שירותי הובלות וכל הסובב סביב נושא זה.

 

 

מה חשוב לוודא לפני שנזמין שירותי הובלת פריט בודד?

רגע לפני שתזמינו שירותי הובלה כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר getmoving.co.il, יש לא מעט דברים שנצטרך לקחת בחשבון. תחילה, חשוב לוודא כי חברת ההובלה איתה אנחנו מעוניינים לעבוד בכלל מבצעת הובלת פריט בודד שכן, לא כל חברת הובלות אוהבת להתעסק בהובלות מסוג זה, בעיקר מכיוון שעבודות כאלו אינן משתלמות להן. לכן, חשוב מאוד לציין בצורה מפורשת בתחילת השיחה כי אתם צריכים שירותי הובלת פריט בודד – ולא הובלות רגילות.

 

מה המחיר של הובלת פריט בודד? בדקו מראש!

טווח המחירים של הובלות של פריטים בודדים הוא רחב מאוד, ואילו המחיר עשוי להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים כמו סוג הפריט, הגודל שלו, הנגישות בדירה אליה מבצעים את ההובלה וכדומה. חשוב מאוד לבדוק מה המחיר מראש, וכמובן – לערוך השוואת מחירים מקיפה על מנת שתוכלו למצוא את הבחירה הכי משתלמת וכדאית עבורכם. כדאי לציין כי לא בהכרח מחיר נמוך הוא הפרמטר היחידי שתצטרכו לבחור לפיו שכן, תמיד עדיף לעבוד עם חברה מקצועית, מנוסה ואמינה עם מוניטין חיובי.

 

 

האם המחיר כולל מע"מ?

חשוב לא פחות לוודא כי המחיר שהמוביל נתן לכם בטלפון בעצם כולל מע"מ שכן, כך תוכלו להיות בטוחים כי אין הפתעות כאלו או אחרות בתום תהליך ההובלה ולפתע תצטרכו לשלם יותר מכפי שסוכם בפועל.

 

איך צריך להתנהל מול חברת ההובלה?

חשוב מאוד לשלוח למוביל תמונה של הפריט. נכון, מדובר כאן בשירותי הובלת פריט בודד, אך כפי שאמרנו – המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל הפריט וסוג הפריט, ולכן חשוב לדעת פחות או יותר מה הטווח מראש. לכן, אין זה משנה אם מדובר בספה, מכונת כביסה, מקרר או כל סוג פריט אחר – ההמלצה שלנו היא לפני הכל לשלוח תמונה של הפריט שיירות אל המוביל. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: