קנאביס

תוכן עניינים

השימוש בקנאביס מתחלק בין אלה שקיבלו לשם כך רישיון רפואי ובין אלה שלא. כך או כך – יש צורת שימוש ספציפית איך הכי נכון וכדאי לעשן את הקנאביס על מנת שאפשר יהיה ליהנות מההשפעות שלו על המוח של המעשן ולכן חשוב מאד לא רק להשיג את הקנאביס אלא גם לוודא שיש בנמצא את כל האביזרים והמוצרים הנדרשים לשם כך – גריינדר, ניירות גלגול, עלי טבק או מכשיר אידוי. ברגע שחסר איזה מהמוצרים – לא בטוח שאפשר יהיה לעשן כמו שצריך וכך לא רק שהחוויה לא תהיה טובה אלא אי אפשר יהיה לעשן בכלל. מטופלים רפואיים לא יכולים להרשות את זה לעצמם.

 

איך מעשנים את הקנאביס?

כאמור, על מנת לעשן את הקנאביס כמו שצריך חשוב להצטייד מבעוד מועד בכל האביזרים והמוצרים הנדרשים – וופורייזר, ניירות גלגול, עלי טבק מהסוג הרצוי וכמובן מצית או מטען למכשיר האידוי. ברגע שיש בנמצא את כל האביזרים הנדרשים אפשר ללמוד בדיוק איך להרכיב את הסיגריה או איך למלא את הוופורייזר. יש תחושות שונות שהמעשנים חשים כאשר הם בוחרים איך לעשן את הקנאביס ולכן מדובר בבחירה אישית המבוססת על העדפות אישיות. לאחר שבוחרים – צריך להשיג את המוצרים הנדרשים ולאחר קבלת ההדרכה אפשר להתחיל לעשות שימוש ולעשן את הקנאביס. מדי פעם אפשר לבדוק איך לשפר את הטעם או להעצים את התחושה שהעישון מביא.

 

החשיבות של קבלת הדרכה והבנה מעמיקה

לא כל אדם מצליח בקלות להשיג קנאביס ולכן אם כבר מצליחים להשיג חשוב מאד לדעת בדיוק איך להפיק ממנו את המירב ואיך להרגיש הכי טוב שאפשר בעת העישון שלו. מכאן שחשוב להכיר את כל מה שצריך ולהבין בדיוק איך מרכיבים את הסיגריות או איך עושים שימוש נכון במכשיר האידוי כך שההשפעה תהיה החזקה והעוצמתית ביותר שאפשר להשיג. במידה ונתקלים בעניין לא ברור או לא ידוע חשוב לפנות אל אנשי מקצוע שמכירים את התחום, מכירים את עולם האביזרים ויידעו לתת ייעוץ ומענה על כל שאלה שמתעוררת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: