בגדים חגיגיים לערב – איך לבחור את הלוק המלכותי לערב

תוכן עניינים

בגדי ערב זה עניין רציני. הם צריכים להיות ייצוגיים, אבל גם נוחים מספיק כדי שתוכלי ללבוש אותן שעות ארוכות. הם צריכים להיות מרשימים ומחמיאים, אבל גם מספיק צנועים כדי שתרגישי איתם בנוח. הם צריכים להיות צבעוניים, אבל במידה הנכונה בגוונים מחמיאים.

אז בגלל שאנחנו יודעים שבחירת בגדים חגיגיים לערב יכולה להיות מורכבת ואפילו מאתגרת, הכנו לך כמה טיפים שיעזרו לך לבחור נכון.

 

איכות היא לא מילה גסה

שמלות צנועות יכולות להיות מרהיבות ביופיין. מספיק לראות את בנות המלוכה האירופאיות למיניהן, המקפידות במיוחד להתלבש צנוע, אך לא מוותרות לרגע על השיק ועל האיכות של הבגד. לכן הן גם נראות תמיד מדהים. אז בחירת בגד איכותי היא הכלל הראשון. איך מזהים איכות? רואים את התפירה, מרגישים את איכות הבד, שואלים על תהליך העיצוב ועל חומרי הגלם ומתרשמים מהמראה הכללי של הבגד.

 

צניעות מלכותית

כמו שכבר אמרנו, הנסיכות והמלכות ברחבי אירופה מקפידות להתלבש צנוע ויש לזה סיבה טובה – זה פשוט נראה הרבה יותר מרשים וייצוגי. לכן אפשר לראות שנשים רבות ברחבי העולם, גם אם אין להן שום זיקה דתית, בוחרות להתלבש צנוע.

 

התאמה לאופי האירוע

בחירת שמלה לחתונה שמתקיימת בערב בגן אירועים מפואר, צריכה להיות שונה לעומת בחירת שמלה מתאימה לאירוע קליל המתקיים בצהריים במסעדה, או בית קפה. בחרי את הבגד גם לפי אופי האירוע.

בחירת לוק קומפלט

שמלה, או סט בגדים חגיגיים היא אולי האלמנט המרכזי בלוק שלך, אבל חשוב להתאים אליו גם את כל האלמנטים האחרים, החל בנעליים וחגורה, צעיפים לראש וכלה בתכשיטים, תיק מתאים ואולי גם צעיף, או סיכה יפה לבגד.

 

לבחור את הגזרה המושלמת למבנה הגוף שלך

לכל אישה יש מבנה גוף ייחודי ויפה משלה. משום כך, לא כל שמלה שנראית מדהים על המד, או על דוגמנית, יכולה להתאים לכל אישה. לכן, הקפידי להכיר את מבנה הגוף שלך ואת סגנונות העיצוב המתאימים לך ביותר. כך תוכלי לבחור את צבע הבגד המתאים לך, אבל גם את הגזרה המושלמת, שמדגישה את כל היתרונות ומסתירה את החסרונות.

 

חשיבות האירוע

תסכימו איתנו שיש הבדל מהותי בין בחירת הלבוש המתאים לחתונה של אחותך, לעומת בחירת הביגוד המתאים לחתונה של חברים של בעלך מהעבודה.

לכן, גם מידת הקרבה שלך למארגני האירוע צריכה להשפיע על בחירת הבגד המתאים. אירוע שאין לך קרבה מיוחדת למארגנים שלו, מאפשר לך להתלבש קליל ופשוט יותר.

 

את הכי יפה כשנוח לך

זו לא קלישאה. גם לבוש חגיגי, לאירוע חשוב בערב, יכול להיות נוח ומחמיא. זה לא סותר אחד את השני. כשנוח לך את יותר נינוחה ורגועה, מחייכת יותר, רוקדת יותר בכיף ולכן גם נראית טוב יותר. בחרי בגדים חגיגיים שנראים עלייך מצוין, אבל שגם עשויים מבד נושם, מאפשרים לך לנשום באופן חופשי, לרקוד בכיף וליהנות מכל מה שיש באירוע.

 

באינטרנט או בחנות?

אם את ממש מכירה טוב את הגוף שלך ויודעת איזה סוג של גזרה ומידה מתאימה לך בדיוק, את יכולה לקנות דרך האינטרנט, אבל כאשר מדובר על בגדים חגיגיים לערב, כדאי דווקא ללכת על בטוח ולהגיע לחנות כדי למדוד. רק ככה אפשר לוודא שהבגד יושב עלייך בול.

 

לסיכום, בחירת שמלה צנועה לאירוע יכולה להיות חגיגה בפני עצמה. רוצה שנעזור לך למצוא את המאץ' המושלם לאופי האירוע ולסגנון שלך? דברי איתנו!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: