קיר מסך זכוכית – פתרון מושלם לכל מבנה

תוכן עניינים

אנו עדים לשינויים וחידושים רבים בתחום הבנייה והשיפוצים, כאשר אחת הפתרונות היותר מתקדמים של השנים האחרונות נקרא קיר מסך זכוכית. מדובר באלמנט מרהיב ויוקרתי, אשר יוכל לשדרג מבנים מכל הסוגים, החל מבתי מלון ובתי הארחה, דרך פנטהאוזים, דירות או בתים פרטיים ועד בתי עסק וחברות ענק. למעשה, מדובר בחיפוי חיצוני לכל דבר ועניין, שתפקידו הפונקציונלי הוא לעטוף את המבנה מבחוץ, וליצור הפרדה מלאה בין חלקו הפנימי של המבנה לחלקו החיצוני.

קיר מסך זכוכית

מהם היתרונות של קיר מסך זכוכית?

היתרון הראשון ואולי החשוב ביותר הוא, שבעזרת קיר המסך אנו יכולים לנצל באופן מיטבי את אנרגיית האור. מצד אחד, הדבר חוסך לנו רבות באנרגיית החשמל ובעלויות של צריכת החשמל, שומר על הסביבה שלנו. מצד שני, קיר המסך מעלה את מצב הרוח ואף במקומות עבודה ממקסם את הפוטנציאל והיעילות של העובדים במשך היום. יתרון נוסף של התקנת קיר מסך הוא בכך שאנו משיגים מראה הרמוני ואחיד למבנה, הוא מקבל עיצוב יוקרתי ואסתטי, מה שגם יכול להעלות בעשרות אחוזים את ערך הנכסים שבתוכו. חשוב לציין כי קירות מסך מזכוכית משיגים לנו תמיכה מלאה במערכות איטום ובידוד, עוזרים לנו להשיג טמפרטורה מאוזנת ואף למנוע נזילות ורטיבויות. כמו כן, בשונה מפתרונות בנייה אחרים, קירות זכוכית אינם דורשים הקמת מרכיבים קונסטרוקטיביים, מה שהופך את ההתקנה לקלה מאוד.

יש כל מיני סוגים של קירות מסך מזכוכית בשילוב אלומיניום, קיר מסך מפלדה, קיר כבלים, קיר מסך עם סקיילייט כדורים, קיר מסך בשילוב הצללות ועוד. לפני שמתכננים את אופי הפרויקט, חשוב להתייעץ עם חברה או קבלן המתעסקים עם קירות זכוכית, בכדי לקבל התאמה מלאה לצרכי המבנה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: