דיקור סיני – 5 יתרונות שאתם חייבים להכיר

תוכן עניינים

בעשר השנים האחרונות, מצטרפים עוד ועוד מטופלים למערך הדיקור הסיני. באמצעות דיקור, ניתן לטפל במגוון רחב מאוד של בעיות רפואיות, תסמינים, כאבים מסוגים שונים וחסימות אנרגיות המשפיעות כמובן על כל מערכות הגוף. הנה 5 יתרונות של דיקור סיני ששווה להכיר.

 

  1. מסייע בהפחתת לחץ – אנשים רבים סובלים ממתח ולחץ גבוהים המשפיעים עליהם לרעה. באמצעות דיקור המבוסס על נפלאותיה של רפואה טבעית, ניתן להוריד את הורמוני הלחץ בגוף ולחוש יותר רגועים.
  2. שיפור תנועת המפרקים – אם אתם מתקשים להניע את המפרקים שלכם ו/או יש תנועה מוגבלת, דיקור יכול להקל עליכם מאוד. בנוסף, דיקור עוזר להפחית דלקות ונפיחות במפרקים וכך מקל על הכאב.
  3. יעיל בבעיות הקשורות למערכת הראייה – אנשים הסובלים ממחלות עיניים, כמו למשל קטרקט, אסטיגמציה, גלאוקומה מעידים על כך כי דיקור עזר להם ואף שיפר בצורה ניכרת את מצבם.
  4. מפחית כאבי גב – אנשים רבים סובלים מכאבי גב כרוניים או אקוטיים באזורים שונים כמו הכתפיים, גב עליון, גב תחתון ועוד. דיקור בנקודות טריגר מסייעות בהקלה על הכאב. המחטים מאוד גמישות ודקות, כך שבקושי תרגישו אותן חודרות אל תוך הגוף שלכם.
  5. דיקור מסייע בהקלה בכאבי הראש- יש המון סיבות וגורמים שיכולים להוביל להיווצרות של כאב ראש כמו לחץ, מתח, משקאות ומזונות מסוימים, חוסר או עודף שינה ועוד. דיקור מסייע בהקלה של כאבים מהסוג הזה, מעניק תחושה של אופוריה וכך בעצם מרפה את הכאב.

לסיכום, אם אתם סובלים מאחת הבעיות הללו או בעיה אחרת, יכול מאוד להיות שטיפולי דיקור למשך תקופה מסוימת יכולים לשפר את איכות החיים שלכם, להקל על הכאב ואפילו לפתור את הבעיה מהיסוד שלה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: